Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kołysanka dla stęsknionej mamy

0

Kiedy w czyimś świecie pojawia się dziecko, świat ten w jednej chwili wywraca się do góry nogami. I nigdy już nie wraca do poprzedniego położenia. Zyskuje nowy środek ciężkości, który przeważa wszystkie sprawy matczyną czułością. Nabiera nowych barw, którymi odtąd mieni się zwyczajny świat. Jedną z nich jest tęsknota, gdy dziecko odchodzi. Czasami zbyt wcześnie i zbyt nagle, czasami po długich latach przygotowań do dalekiej drogi przez własne życie. Co wtedy pozostaje? Ta sama matczyna czułość, która otulała dziecko od samego początku. Teraz tylko przykryta tęsknotą jak grubym kocem, pod którym chciałoby się przespać czas do następnego spotkania. A ono, prędzej czy później, przecież nastąpi. W istocie ktoś, kogo się kocha, zawsze jest blisko. Gdziekolwiek jest.

Zapraszam do wysłuchania najnowszego utworu, który miałam przyjemność stworzyć we współpracy z Rafałem Balickim, autorem wzruszającej aranżacji muzycznej. „Kołysanka dla stęsknionej mamy” jest muzycznym utuleniem dla mam, które tęsknią za swoim dzieckiem. Poślijcie ją tym, które kochacie, ale nie widujecie ich na co dzień. Poślijcie ją także tym, którym już nie ma kto złożyć życzeń w Dniu Mamy. A przecież „kto został mamą raz, już nią na zawsze jest”. Niezależnie od okoliczności.

Nagranie zostało zrealizowane przez Studio Nagrań MarselStudio, które gorąco polecam!

Pragnę podziękować także Patrycji Kawęckiej-Czerskiej (Pati Cze), dyrektor International School of Music Muzofilia, wyjątkowej artystce, która miała swój udział w powstaniu niniejszego utworu jako mój trener wokalny.

Z całego serca dziękuję każdemu, kto włożył swoją pracę i serce w tę kołysankę. Niech płynie przez ciemną noc i utula wszystkie stęsknione mamy.

Share.

Leave A Reply