Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Matki i córki. Projekt Mothers & Daughters

0

Opowiem Wam dzisiaj o wyjątkowym projekcie, na który przez przypadek natknęłam się w facebookowych odmętach. To prawdziwa perełka i bardzo się cieszę, że ją znalazłam, bo w jednej chwili skradła moje serce.

Mothers & Daughters.

Te dwa tytułowe słowa zapowiadają szczególny przekaz całego projektu. Zajrzyjcie do miejsca, w którym mieszka miłość i czułość, a obok nich smutek, lęk i tęsknota. Znajdziecie tam historie dotykające serca prawdą o nieoczekiwanym macierzyńskim spełnieniu i o pustce w miejscu kogoś, kto przecież zawsze jest blisko. Albo o tęsknocie za bliskością, której nie było tam, gdzie być powinna. Znajdziecie w tym projekcie zapis doświadczeń, wzruszeń, rozmów i słów dotąd niewypowiedzianych. Znajdziecie momenty, które odeszły wraz z czasem, ale wracają, ilekroć się o nich pomyśli.

Magdalena i Krzysztof Kędraccy stworzyli miejsce, w którym każda mama i każda córka mogą odnaleźć cząstkę siebie – w gestach uwiecznionych na fotografiach i w słowach opisujących najprawdziwszą relację. Relację mamy z córką. Co więcej, jest to miejsce, które każda mama i każda córka może współtworzyć przez udział w projekcie. Ja z Amelką także miałyśmy przyjemność wziąć w nim udział – dostałyśmy piękną pamiątkę w postaci zdjęcia oraz okazję do podzielenia się z innymi doświadczeniem naszej bliskości.

Dodam, że autorzy projektu to niezwykli, wrażliwi ludzie, których warto spotkać na swojej drodze. Zachęcam więc do odwiedzenia strony projektu Mothers & Daughters: https://www.facebook.com/Mothers-Daughters-317004189171548/ oraz do udziału w nim.

Dobrego wieczoru!

Share.

Leave A Reply