Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kołysanka dla niego

0

Ten utwór miał być z założenia nieco inny od poprzednich. Wyjątkowo subtelny. Zwiewny jak sen. Zbudowany na czułości i spokoju. Pływający po łagodnej nastrojowości. Napisałam go dla swojego Męża. Dzielę się więc z Wami czymś bardzo osobistym i bardzo prawdziwym. Jeżeli lubicie słuchać o miłości, załóżcie dobre słuchawki i wtulcie się w brzmienie tego utworu. Może ktoś z Was znajdzie tu kawałek swojej historii. Może okruszek. A może całe swoje wielkie marzenie, które dopiero ma się spełnić.

Po raz kolejny autorem unikatowej aranżacji muzycznej jest Rafał Balicki. Dzięki mistrzowskiemu opracowaniu tła instrumentalnego utwór zyskał lekko jazzowy klimat, w który łagodnie wplata się motyw polskiej nastrojowości. Prawda, że wyjątkowe połączenie? Jestem wdzięczna za tę muzykę, tak dobrze podkreślającą emocje, które chciałam wyrazić.

Dziękuję także chłopakom z MarselStudio za profesjonalnie wykonaną pracę, za przemiłą atmosferę w studiu i za dobrą kawę, której… zapomniałam wypić! Mam to szczęście, że trafiam na ludzi, którzy to, co robią – robią z sercem i pasją. I są w tym naprawdę dobrzy!

Kamila Ciszek Make Up – dziękuję za makijaż idealnie dobrany do okoliczności. Lubię dbałość o szczegóły – tym bardziej doceniam precyzyjną rękę i wyczucie <3

I dziękuję mojemu Mężowi – za to, że jest. W tym utworze, w moich snach i w mojej rzeczywistości.

Zapraszam do słuchania i udostępniania!

***

Słowa, melodia, wykonanie, ilustracja – Aleksandra Dybowska
Aranżacja muzyczna – Rafał Balicki
Realizacja nagrania, montaż filmu – MarselStudio

Share.

Leave A Reply